oferta pracy: operator maszyn przetwórczych

Zadania:

  • obsługa nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • ustawianie i bieżąca kontrola przebiegu pracy maszyny
  • dbanie o sprawność techniczną maszyny i urządzeń okołoprodukcyjnych wchodzących w skład ciągu technologicznego
  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu
  • współpraca z zespołem w celu zapewnienia ciągłości produkcji i sprawności procesu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • umiejętności techniczne, podstawowa znajomość mechaniki
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera (paneli sterujących)

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • szkolenie;
  • premie i dodatki;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • bogaty pakiet socjalny (np. cykliczne wycieczki, paczki świąteczne, dodatkowe świadczenia socjalne);
  • program emerytalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy:

Lamix, ul. Papiernicza 1, 66-460 Witnica, lub na adres rekrutacja@lamix.pl.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.P.H. Lamix, z siedzibą w Witnicy przy ul. Papierniczej 1.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.