ręczniki papierowe

Coraz częściej pojawiają się opinie, że do sprzątania najlepsze są ręczniki papierowe, które charakteryzują się dużą chłonnością i wytrzymałością. Ręczniki jednorazowe nadają się do osuszania dłoni oraz wycierania rozlanej kawy, herbaty czy innych płynów, jak i ścierania kurzu czy mycia okien, a nawet podłóg.

Producent ręczników papierowych, firma Lamix, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferuje szeroki wybór ręczników papierowych dla sektora AFH. Produkcja papierów w rolce dostosowana jest do wytwarzania zarówno ręczników papierowych wykonanych w stu procentach z celulozy, jak i opartych na recyklingu makulatury. Producent ręczników papierowych Lamix posiada w swoim asortymencie pięć marek: Ellis Professional, Ellis Ecoline, Ellis Estimo, Cliver i Green, z których każda dostosowana jest do innych potrzeb konsumentów.

Ellis Professional i Ecoline to wielowarstwowe ręczniki papierowe, które dzięki zastosowaniu klejenia warstw na całej powierzchni, cechują się wyjątkową miękkością i chłonnością. Jednorazowe ręczniki przemysłowe Cliver i Green wyróżniają się ekonomicznością i atrakcyjną ceną.