29 lat naszej firmy

„Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć” – (cyt. Bruce Lee)

Nic tak nie napędza firmy jak kolejne inwestycje. Rozpoznawalność produktów na rynku oraz  utożsamianie firmy z jakością i bezpieczeństwem, to coś co cieszy i właściciela i wszystkich jej  pracowników. Pewnie idziemy do przodu wiedząc co chcemy osiągnąć w branży papierów higienicznych. Wizja i plany rozwoje firmy sięgają daleko poza horyzont napędzając do działania cały zespół, bo dzięki niemu osiągamy to, co dla innych jest niemożliwe do osiągnięcia. Niewątpliwie największym sukcesem firmy są ludzie. To ich determinacja i zaangażowanie pozwala nam stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Ubiegłoroczne inwestycje, to kolejny milowy krok w rozwój firmy. Z sukcesem uruchomiono dwie flagowe linie do produkcji ręczników składanych i zakontraktowano kolejną maszynę do produkcji wyrobów rolkowych. Uruchomienie jej planowane jest jeszcze na ten rok. Dzięki wspomnianym inwestycjom, firma mogła znacząco rozszerzyć ofertę dla klientów, wyraźnie zaznaczając również swoją pozycję w szeregach wiodących producentów nie tylko krajowych ale i europejskich. Najnowocześniejsze technologie w połączeniu z pasją do biznesu od blisko 30 lat pozwoliły na wypracowanie firmie Lamix międzynarodowej pozycji, która pozwala na śmiałe konkurowanie z największymi tej branży nie ustępując im pod względem możliwości produkcyjnych. Te z kolei, stawiają Lamix w czołówce na rynku Polskim jak i w tej części Europy. Dumni jesteśmy z tego, że udaje się to osiągać pozostając wciąż firmą rodzinną z polskim kapitałem.

Zwiększając moce produkcyjne firmy nie zapomnieliśmy również o powiększeniu przestrzeni magazynowych. Równorzędnie z uruchomieniem dwóch dużych linii produkcyjnych wybudowaliśmy magazyn surowców oraz magazyn wyrobów gotowych, którego powierzchnia mogłaby się równać z boiskiem piłkarskim ligii mistrzów. Wiemy jednak, że  nie tylko duże inwestycje materialne dają wartość dodaną dla klienta, ale również poprawa procesów wewnątrz firmy. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją przepływu, automatyzacją produkcji i informatyzacją procesów. Chcemy, by nasze produkty docierały do klienta szybciej i taniej, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości i powtarzalności.

Niektórzy kochają produkować samochody, inni łodzie - my kochamy produkować papier i wierzymy w jego unikalność. Wciąż próbujemy zgłębiać jego właściwości, by móc zaoferować coś wyjątkowego, unikatowego. Wierzymy, że papier, to nie tylko rolka czyściwa czy ręcznik składany, a wartość, która się za nim kryje. To pasja i zaangażowanie w tworzenie czegoś wyjątkowego, co nasz klient kupuje z wyboru, a nie z przymusu.