podziękowania

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach czystości ISSA INTERCLEAN w Amsterdamie.

Targi ISSA INTERCLEAN 2018 w Amsterdamie dobiegły końca, choć jak przyznają zgodnie wystawcy jest to zawsze początek. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim naszym Klientom i Partnerom biznesowym za wizyty na stoisku. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, wierząc że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję ISSA INTERCLEAN 2020 w Amsterdamie. Będziemy tam na Państwa oczekiwać.

Państwa obecność podczas dni targowych, to dla nas nie tylko wspaniała okazja do zaprezentowania naszych produktów, ale także sposobność do lepszego dostosowania oferty do wciąż zmieniających się potrzeb rynku oraz Państwa oczekiwań.

Zebrane od Państwa opinie są dla nas bardzo cenne. Dotyczy to specyfikacji produktów, szeroko rozumianego serwisu oraz Państwa nowo rodzących się potrzeb. Nasze dążenie do podnoszenia jakości ma na celu przełożenie się na zadowolenie klientów. Jako czołowy polski dostawca papierów dla sektora AFH staramy się wciąż wybiegać naprzeciw oczekiwaniom klientów, a nawet je wyprzedzać. Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować nowe produkty: czyściwa i ręcznik z celulozy TAD, ręczniki składane typu Z, ręczniki łatwo rozpuszczalne w wodzie, a także nową linię podajników z poliwęglanu oraz podajnik typu Autocut. Kolejna edycja największych targów w Europie wskazuje jednoznacznie na wzrost ich rangi i pozwala na przegląd branży jak i zaobserwowanie zmian globalnych. Goście targów to przedstawiciele  głównych światowych producentów i dystrybutorów, jak i lokalni przedsiębiorcy z różnych branż jak hotelarstwo, gastronomia, wyposażenie etc. Udział w tak ważnym wydarzeniu jakim są targi ISSA INTERCLEAN to niesamowita przygoda.  Wystawcy prześcigają się w jak najlepszym zaprezentowaniu innowacyjnej oferty. Jeśli nie udało się Państwu odwiedzić  targów w Amsterdamie w tym roku, zapraszamy za dwa lata. Obiecujemy, że się Państwo nie zawiedziecie.