nie taki drobny szczegół

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z artykułem o serwetkach gastronomicznych, który opublikowano w kwietniowo-majowym wydaniu magazynu restauracje&catering.

Każdy właściciel obiektu gastronomicznego ma świadomość, jak ważne są jakość i wygląd serwetek. Każdy menedżer prowadzący restauracje wie, że realne korzyści finansowe osiągamy dzięki powracającym klientom. Osiągnąć to można przede wszystkim odpowiednim serwisem, ofertą w menu spełniającą oczekiwania klienta, ale także dostępnością odpowiednio dobranych produktów higieny i czystości.

Badania konsumenckie dowodzą, że jakość i poziom restauracji oceniany jest przez klientów przez pryzmat czystości w lokalu. Konsument powinien czuć się doceniony i szanowany, właśnie przez najwyższej jakości serwetki, ręczniki do rąkpapier toaletowy. Szczególny wpływ na te oceny mają produkty, które pozwalają zachować czystość podczas posiłków.

Tutaj z ofertą wychodzi Lamix, wprowadzając nowe, papierowe serwetki wraz z podajnikami. Oferta jest szeroka, serwetki wykonane są z wysokiej jakości bibułki celulozowej i posiadają unikalny wzór tłoczenia, wyróżniający je na rynku. Dla restauracji ważne jest również to, aby koszty, które muszą ponieść na zapewnienie wysokiego standardu, były przystępne. Lamix odpowiada na te potrzeby, proponując serwetki Ellis i sprawiając, że restauracja, kawiarnia, lodziarnia czy nawet mały punkt gastronomiczny mogą zapewniać najwyższe standardy obsługi swoich klientów.

Serwetki do restauracji – gwarancja komfortowego posiłku

Serwetki do restauracji to niezbędne wyposażenie stołu, które zapewnia gościom komfort podczas posiłku oraz pozwala poradzić sobie w krępujących sytuacjach, jak na przykład rozlanie napoju, co zdarza się szczególnie często, gdy w posiłku uczestniczą dzieci. Doskonale sprawdzają się również, gdy trzeba oczyścić ręce lub usta. Jest to element, którego nie powinno zabraknąć w restauracyjnym wyposażeniu, bowiem w dużej mierze odpowiada za wygodę podczas spożywania posiłku oraz dobre samopoczucie gości.

W odpowiedzi na tę potrzebę w ofercie Lamix znalazły się wysokiej jakości serwetki do restauracji, które towarzyszą gościom od momentu zajęcia miejsca przy stole aż do opuszczenia lokalu, zapewniając nie tylko czystość, ale także komfort psychiczny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Poniżej znajdziecie Państwo cały artykuł w wersji PDF do pobrania i przeczytania.

Źródłó: restauracje&catering, Autor: Ewa Karczewska

Załączniki: