targi the cleaning show 2017 w londynie

Pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach THE CLEANING SHOW 2017 w Londynie. Państwa obecność to nie tylko wspaniała okazja do zaprezentowania naszych produktów, ale także idealna sposobność do lepszego dostosowania oferty do wciąż zmieniających się potrzeb rynku.

Państwa opinie dotyczące specyfikacji produktów, jak i szeroko rozumianego serwisu są dla nas niezwykle cenne. Nasze ciągłe dążenie do podnoszenia jakości ma na celu zadowolenie klientów. Jako czołowy producent artykułów higienicznych dla sektora AFH staramy się stale wybiegać naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Kolejna edycja targów THE CLEANING SHOW jednoznacznie wskazuje na wzrost ich rangi. W tym roku zanotowano 5,5 tysiąca uczestników (zarówno wystawców jak i odwiedzających). Goście targów to przedstawiciele głównych producentów i dystrybutorów, jak i lokalni przedsiębiorcy reprezentujący branżę higieniczną. Około 10% uczestników targów przybyło do Londynu z zagranicy, aby nawiązać korzystne kontakty z przedsiębiorstwami na rynku brytyjskim. Uczestnictwo w targach THE CLEANING SHOW to niesamowita szansa do zaprezentowania innowacyjnej oferty jak i przeprowadzenia rozmów handlowych. Mamy nadzieję, że oferta zaproponowana przez obecny zespół zaspokoiła Państwa wymagania i dała początek owocnej współpracy.